Valodas:     
UZ SĀKUMU   PIRCĒJIEM   PĀRDEVĒJIEM   PRECES / PAKALPOJUMI   UZŅĒMUMU KATALOGS   IENĀKT   KONTAKTI
ienākt | reģistrēties (bezmaksas)

    INFORMĀCIJA

 

     Lietotāja zona

Lietotājs
Parole
Atcerēties mani

Reģistrēties
Aizmirsta parole

 

     Noderīgas saites

 
 

         Paplašinātā meklēšana
 
↓    Atbalsta programma uzņēmumam
Cena
fiksēta Ls 0.01
Atrašanās vieta
Rīga
Ievietots
28-09-2010 16:11
Ievietoja
BRC Latvija [ Silver ]
Mājaslapas adrese
- -
Minimālais daudzums
1
Piegādes/izgatavošanas laiks
0 diena(s)
Latvijas izcelsme
Preces statuss
Jauna
Kategorijas
Galvenā > Datortehnika > IT pakalpojumi, kosultācijas
Galvenā > Biroja tehnika un aprīkojums > Kancelejas preces
Galvenā > Finanses, bizness > Apdrošināšana
Sūtīt pieprasījumuSkatīt uzņēmuma profilu Pievienot pieprasījumu grozam Pievienot kontaktu sarakstam Pievienot bloķētajiem kontaktiem Pievienot favorītiem
 Attiecīgie attēli
 Preces/pakalpojuma apraksts

Kas šobrīd interesē ikvienu uzņēmēju? - IZMAKSU OPTIMIZĀCIJA!

Tieši tāpēc Biznesa risinājumu centrs (BRC) “Latvija” ir izveidojis atbalsta programmu uzņēmumiem, kuras mērķis ir palīdzēt samazināt izmaksas par tādām uzņēmumam nepieciešamām precēm un pakalpojumiem kā degviela, OCTA un KASKO apdrošināšana, kancelejas, biroja un saimniecības preces, IT un hostinga pakalpojumi, auto apkope un rezerves daļas, biroja dzeramais ūdens un maināmie paklāji, poligrāfijas un grāmatvedības pakalpojumi, reklāma, telefonsakari un daudz ko citu - šobrīd sarakstā, kas regulāri tiek papildināts, ir gandrīz 50 preces un pakalpojumi, ko plānojam piedāvāt programmas dalībniekiem.

Par atbalsta programmu

BRC “Latvija”, konsultējoties ar atbalsta programmas dalībniekiem un ņemot vērā to intereses, atlasa potenciālos sadarbības partnerus. Pēc atlases rūpīgi tiek izvērtētas potenciālo sadarbības partneru piedāvātās sadarbības iespējas, lai atlasītu labākos, uzticamākos un izdevīgākos. Kad labākie ir noskaidroti, BRC "Latvija" vienojas ar tiem par īpaši izdevīgiem preču un pakalpojumu iegādes nosacījumiem (tādiem kā atlaides u.tml.). Visi īpašie nosacījumi tiek publicēti BRC "Latvija" mājas lapā un ir pieejami visiem atbalsta programmas dalībniekiem.

Ieguvumi programmas dalībniekiem

Programmas dalībnieki ietaupa līdzekļus un laiku, jo var iegādāties preces un pakalpojumus daudz izdevīgāk nekā iepriekš un vairs nav jāmeklē kur iegādāties nepieciešamo visizdevīgāk. Ietaupītos līdzekļus un laiku var ieguldīt uzņēmuma attīstībā, kas veicinās tā izaugsmi un konkurētspēju. Mūsu aprēķini liecina, ka uzņēmumi, izmantojot BRC “Latvija” izstrādāto atbalsta programmu, var ietaupīt 20% no saviem izdevumiem. Dažiem tie ir tikai pāris desmiti latu, citiem tie var būt arī vairāki simti un pat tūkstoši. Tomēr galvenais ir tas, ka mēs katru dienu strādājam, lai uzlabotu un papildinātu atbalsta programmas iespējas - mēs uzklausām programmas dalībnieku vēlmes un piemeklējam atbilstošus risinājumus, lai ikviens programmas dalībnieks gūtu aizvien lielāku atbalstu un labumu no dalības programmā. Lejupielādējiet speciālu uzņēmuma izmaksu kalkulatoru mūsu mājas lapā, ar kura palīdzību varēsiet aprēķināt cik Jūsu uzņēmums un darbinieki spētu katru mēnesi ietaupīt.

Reģistrācija atbalsta programmai

Reģistrēties atbalsta programmai var BRC „Latvija” mājas lapā sadaļā “Reģistrācija” un Jūsu uzņēmumam neierobežoti ilgu laiku būs pieejami piedāvājumi no visiem mūsu sadarbības partneriem. Mēs varam apkalpot tikai noteiktu skaitu uzņēmumu, tāpēc programmas dalībnieku skaits ir ierobežots. Izmantojiet iespēju reģistrēties atbalsta programmai bez maksas jau šodien, lai būtu informēti par visiem īpašajiem piedāvājumiem programmas dalībniekiem.

Papildus informācija

Papildus informāciju par atbalsta programmu, kā arī atbildes uz citiem jautājumiem, var iegūt sazinoties ar BRC „Latvija” pa mājas lapā sadaļā “Kontakti” norādītajiem tālruņa numuriem vai e-pastu.
 Kontakti | Lietošanas noteikumi | Jūsu datu drošība | Reklāma | Paugstināt lietotāja statusu
Top Site Statistika - TopSite.lv on-line.lv rating system
Bezmaksas sludinājumi uzņēmumiem