Jūsu datu drošība

Lūgums iepazīties ar mūsu portāla konfidencialitātes nosacījumiem un apzināties, ka, ieejot šai vietnē un izmantojot šo portālu, jūs akceptējat eAvots.lv Privātuma politiku.

Mūsu uzdevums apkopot, apstrādāt, izmantot un izplatīt jūsu, kā Lietotāja, sniegto informāciju - piemēram, jūsu uzņēmuma nosaukumu, kontaktinformāciju, sabiedrības profilu, mājas lapu piedāvātos produktus/pakalpojumus. Mērķis – vairot jūsu uzņēmuma atpazīstamību, pieejamību un uzticamību. Tāpēc jums jāapzinās, ka visa (vai daļa) reģistrācijas laikā sniegtās informācijas būs pieejama trešajām personām.


Kā mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju

Vispārēja informācija. 
Mēs izmantojam iegūto informāciju jūsu uzņēmuma reklāmai, lai statistiski analizētu vietnes izmantošanu, lai pilnveidotu portāla saturu, izkārtojumu, produktu/pakalpojumu piedāvājumu – iespējami atbilstošāku jūsu vēlmēm.


Reģistrācijas informācija.

Mēs izmantojam jūsu reģistrācijas informāciju, lai sniegtu pakalpojumus, īstenotu jūsu pieprasījumu vai informētu par jauniem, jūs interesējošiem, piedāvājumiem un iespējām, ja esat akceptējis jaunumu saņemšanu jau reģistrējoties.

Publiskā informācija. 
Visa jūsu sniegtā informācija būs publiski pieejama portāla un līdz ar to arī visiem interneta lietotājiem.

Jebkura informācija, ko publiskojat aAvots.lv, kļūst par sabiedrības informēšanas avotu un Jūs atsakāties no jebkādām īpašuma tiesībām uz šo informāciju. Tāpēc atbildīgi izvērtējat faktus, datus, attēlus, pirms publiskojat tos mūsu portālā.

Statistikas informācija.
Jūsu sniegto informāciju statistikai mēs izmantosim, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas, uzturētu serveri, lai pārvaldītu mūsu vietni, un lai uzlabotu portālu.
Sniedzot statistikas informāciju trešajām personām, garantējam, ka, bez jūsu atļaujas, netiks izpausta personiski identificējoša informācija. 

Datu izpaušana.
Mēs paturam tiesības atklāt jūsu sniegto informāciju attiecīgajām iestādēm, ja mums ir iemesls uzskatīt, ka tas nepieciešams, lai identificētu mūsu kontaktus vai celtu prasību pret kādu, kas pārkāpj, draud pārkāpt vai kā citādi kaitē mūsu portālam, tā lietotājiem, klientiem, partneriem u.c.

Mēs paturam tiesības atklāt jūsu sniegto informācijas, atbildot uz tiesībsargājošo iestāžu prasībām.

Sīkdatnes 
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai izsekotu apmeklējumiem lapā. Tas nav nekas neparasts - tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus, lai identificētu lietotāju. "Cookie" ir neliels datu apjoms, kas tiek nosūtīts uz jūsu pārlūkprogrammu un tiek glabāts jūsu datora cietajā diskā. Ja jūsu sīkdatnes nav izdzēstas vai deaktivētas, katru reizi lietojot vienu un to pašu datoru, mūsu tīmekļa serverim tiks paziņots par jūsu apmeklējumu.

Jūs varat noteikt, vai un kā sīkdatnes tiks pieņemtas, konfigurējot Jūsu pārlūkprogrammas, kas uzstādītas datorā. Ja vēlaties, varat noteikt, ka interneta pārlūks noraida sīkdatnes. Šajā gadījumā jums var tikt pieprasīts ievadīt papildus informāciju un daži elementi no mūsu vietnes var nebūt pieejami. 

Drošības pasākumi 
Mēs nodrošinām jūsu ievadīto datu aizsardzību, novēršot neatļautas piekļuves iespējas. Jūsu reģistrācijas informācija, publiskotā informācija rediģējama tikai caur jūsu kontu, kas aizsargāts ar paroli. Drošības apsvērumu dēļ, iesakām paroli nevienam neizpaust. Ja datoram, pie kura strādājat, ir vairāki lietotāji, vēlams informāciju (piem., lietotāja ID un paroli) nesaglabāt uz datora. Neaizmirstiet "iziet" no sava konta un aizvērt pārlūkprogrammas loga, kad darbu esat beidzis..

Sazināšanās ar mums
Ja jums ir kādi jautājumi par eAvots.lv Privātuma politiku, varat sazināties ar mums: 

www.eAvots.lv
info(et)eavots.lv
t.: 67184641
fakss: 67184640