Valodas:     
UZ SĀKUMU   PIRCĒJIEM   PĀRDEVĒJIEM   PRECES / PAKALPOJUMI   UZŅĒMUMU KATALOGS   IENĀKT   KONTAKTI
ienākt | reģistrēties (bezmaksas)

    INFORMĀCIJA

 

     Lietotāja zona

Lietotājs
Parole
Atcerēties mani

Reģistrēties
Aizmirsta parole

 

     Noderīgas saites

 
 
  Ievietojiet sava uzņēmuma piedāvājumus eAvots, un atradīs arī Jūs...
  Ievietota 29-10-2009 15:24  Atgriezties pie ziņām
 
Jūs noteikti vēlaties, lai jūsu uzņēmuma preces vai pakalpojumi atrastos augstākās pozīcijās interneta meklētājos. Kā to panākt?

1. Ievietojiet piedāvājumus (ne tikai uzņēmuma profilu).
Jūsu potenciālie klienti visticamāk  internetā meklēs preces vai pakalpojumus nevis Jūsu uzņēmumu. Tāpēc svarīgi, lai viņi tur atrastu piedāvājumu, kas tos mudinātu tajā ieskatīties. Vienkāršiem vai plaši pieejamiem pakalpojumiem un precēm noderēs cenas orientācija. Neaizmirstiet aprakstiem pievienot attēlus, ja tādi ir .

Ja Jums ir dažādas preces un pakalpojumi, izmantojiet iespēju un ievietojiet tās visas, vai cik pieļauj Jūsu klienta statuss. Tas palielinās iespēju, ka klienti atradīs tieši Jūsu uzņēmuma piedāvājumus. (Tomēr neatkārtojiet vienu un to pašu preci vairākkārt - tas neuzlabos rezultātus)


2. Izvēlieties precei/pakalpojumam atbilstošu nosaukumu !!!

Mūsu mājaslapa tiek indeksēta meklētājos (piem. Google) un svarīgākais, lai meklētājā parādītos Jūsu uzņēmuma preces vai pakalpojumi, ir to nosaukums. Vēlams nosaukumu neizvēlēties pārāk plašu (piem. "vizītkartes"  dos ~ 100.000 rezultātu un piedāvājums atradīsies aptuveni 10-20 lapā), bet nosaukumā ietvert Jūsu uzņēmumam atbilstošu specifiku (piem. "kvalitatīvas vizītkartes"  dos ~ 15.000 rezultātu un nodrošinās daudz augstāku pozīciju 1-3 lapā, savukārt, nosaukums "Vizītkartes ātri un kvaltatīvi" meklējumā "vizītkartes ātri kvalitatīvi" visdrīzāk būs Google pirmajā lapā) .

Nav ieteicams nosaukumu veidot garāku par 80-100 simboliem, kā arī atkārtot nosaukumā vienu un to pašu vārdu.

 Kontakti | Lietošanas noteikumi | Jūsu datu drošība | Reklāma | Paugstināt lietotāja statusu
Top Site Statistika - TopSite.lv on-line.lv rating system
Bezmaksas sludinājumi uzņēmumiem