Par mūsu projektu

Esam radījuši šo projektu, lai:

 

ü       dotu iespēju sevi pieteikt uzņēmējiem, parādot preces un pakalpojumus, kurus tie piedāvā,

ü       palīdzētu Latvijas uzņēmējiem sazināties/sadarboties, izmantojot šīs platformas piedāvātos e-komercijas risinājumus,

ü       palīdzētu ārvalstu uzņēmējiem iegūt informāciju par precēm un pakalpojumiem, kas pieejami Latvijā.

 

Tā kā mūsu koncepcijas pamatā ir B2B un B2C e-komercija, portālā drīkst reģistrēties un ievietot piedāvājumus tikai uzņēmumi vai personas, kas reģistrējušās kā uzņēmēji.

 

Portāla pamata pakete ir bezmaksas – tajā iekļauts uzņēmuma profils un ierobežota skaita piedāvājumu izvietošana katalogā. Jūs jebkurā brīdī varat pāriet augstākā lietotāja līmenī  - saņemot papildus lietotāja iespējas un tādējādi atbalstot šī projekta pilnveidošanu.

 

Pieejamās funkcijas:

 

Ievietot sava uzņēmuma profilu

Bez preču/pakalpojumu piedāvājuma varat ievietot arī sava uzņēmuma vizītkarti – tā ir lieliska iespēja klientu informēt par savu uzņēmuma vēsturi, mērķiem, piedāvātājām precēm/pakalpojumiem.

 

Izmantot iekšējās saziņas sistēmu

Reģistrācija mūsu portālā neuzrāda e-pasta adresi, līdz ar to pasargās jūs no nesankcionētu vēstuļu (SPAM) saņemšanas. Piedāvājam arī iespēju bloķēt jums nevēlamus kontaktus.

 

Izmantot pieprasījumu grozu

Tajā varat ievietot jūs interesējošos piedāvājumus/pieprasījumus.

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai

Regulāri tiekat informēts par jaunākajiem piedāvājumiem/pieprasījumiem.

 

Veidot savu favorītu sarakstu

Tajā varat saglabāt izvēlētās preces/pakalpojumus, uzņēmumus, pie kuriem vēlaties atgriezties.

 

Ceram, ka jūs apmierinās piedāvāto pakalpojumu klāsts. Ierosinājumus un priekšlikumus varat nosūtīt, izmantojot kontaktformu: http://www.eavots.lv/contactus.php